وبینار رایگان سنتمنتال 11 شهریور جبل عاملی

وبینار رایگان سنتمنتال

شفاف سازی قدرت، سادگی و میزان سوددهی معامله گری سنتیمنتال

🔍وبینار رایگان سنتمنتال به منظور شفاف سازی قدرت، سادگی و میزان سوددهی معامله گری سنتیمنتال در مقایسه با تمامی روش های تحلیل تکنیکال و فاندامنتال برگزار می شود.

در این وبینار:

📌 معاملاتی که آنها را با هر روش تحلیلی در بازار انجام داده اید

و

📌نماد های درخواستی شما با استفاده از معامله گری سنتیمنتال بررسی می شود.

( نوع بازار و تایم فریم اصلا اهمیتی ندارد )

زمان برگزاری: 11 شهریور ماه ساعت 16 الی 17.30

 

👈وبینار رایگان سنتمنتال بهترین فرصت برای آشنایی با نقاط ضعف و قدرت روشی است که با استفاده از آن در بازار معامله می کنید.

8 Comments
newest
oldest most voted
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
علی اکبر پیرمانی
3 ماه گذشته

سلام وقت بخیر جناب شجاعی فر، وبینار بعدی کی قراره برگزار بشه؟

3 ماه گذشته

سلام جناب پیرمانی عزیز. فصل اول برگزاری وبینارهای رایگان به اتمام رسیده. تمام سعی ما این است که انشاالله به زودی فصل دوم وبینارهای رایگان را شروع کنیم. در حال حاضر تمامی تمرکز ما روی برگزاری جلسات اختصاصی آقای جبل عاملی با دانش پذیران با هدف افزایش نرخ بهره وری از معاملاتشان است.

علی اکبر پیرمانی
3 ماه گذشته

سلام ، وقت بخیر
وقتی در بازار داخلی با استفاده از لبه ورود وارد شدیم، آیا همانند بازار خارجی ،استراتژی خروج ما تا رسیدن به تی پی اول سختگیرانه و کندل به کندل خواهد بود؟

3 ماه گذشته

سلام جناب پیرمانی عزیز. در صورتی که شما دوره را تهیه کرده باشید تمامی دسترسی هایتان جهت شرکت در پشتیبانی تخصصی، جلسات اختصاصی با آقای جبل عاملی و همچنین سامانه تیکتنگ فعال شده است. خواهشمندم با توجه به اینکه این سوال تخصصی است و پاسخ آن در محیط عمومی نباید داده شود از طریق یکی از راههای گفته شده اقدام بفرمایید. موفق باشید

علی
3 ماه گذشته

سلام استادوقت بخیر خسته نباشید
استاد اگر روندی ضریب چولگی فقط زیاد شده باشه ولی دِپت یا همون عمق و اکستنشن بازار از خودش نشون نده میتونیم منتظر ستاپ باشیم؟
یا میشه فقط ببینیم اکستنشن زیاد شده و به همین خاطر منتظر ستاپ برای معامله باشیم ؟

3 ماه گذشته
پاسخ به  علی

سلام علی آقای عزیز. پاسخ به سوالات تخصصی فقط در پشتیبانی تخصصی امکان پذیر است. جهت دریافت لطفا با شماره 09190165254 تماس حاصل بفرمایید

3 ماه گذشته
پاسخ به  علی

سلام علی جان، در صورتی که شما دوره را تهیه کرده باشید تمامی دسترسی هایتان جهت شرکت در پشتیبانی تخصصی، جلسات اختصاصی با آقای جبل عاملی و همچنین سامانه تیکتنگ فعال شده است. خواهشمندم با توجه به اینکه این سوال تخصصی است و پاسخ آن در محیط عمومی نباید داده شود از طریق یکی از راههای گفته شده اقدام بفرمایید. موفق باشید

احمد
4 ماه گذشته

سلام، خیلی خوبه لطفا ماهی سه‌ چهار تا بذارید از این وبینار ها ممنونیم